Minsk Turları

Minsk turları aşağıda listelenmiştir. Tura dahil olan hizmetler ve tur programı her paket için farklıdır. İstediğiniz tarihte tura katılabilirsiniz. Tur fiyatları uçuş günü, ekstra istekler ve yoğunluğa göre değişebilir. Minsk turu rezervasyon talebinizi ilettikten sonra Türkiye temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Önemli: Minsk turu ödemelerinin tamamı rezervasyon onayından sonra yapılmalıdır. Lütfen aşağıdan istediğiniz tur paketini seçerek rezervasyonu tamamlayınız.
Minsk Turları - Turist Paketi

TURİST PAKETİ

Bu pakete dahil olan hizmetler; Belavia hava yolları ile gidiş-dönüş Minsk uçak bileti, hava alanı transferleri, şehir merkezinde 3 yıldız otelde oda+kahvaltı konaklama, panoramik şehir turu ve Türkçe rehberlik hizmetidir. Tur başlangıcı salı, cuma ve pazar günleri yapılmaktadır. Öğlen ve akşam yemekleri ile kişisel harcamalar fiyata dahil değildir. Stalin Hattı, Dudutki Köyü gibi turistik geziler ekstra ücretlendirilir.

Tur süresi: 3 gün 2 gece

Tur Fiyatı – 549$

Rezervasyon Yap

Not: İstediğiniz tarihte rezervasyon imkanı!


Minsk Turları - Grup Paketi

GRUP PAKETİ

Bu pakete dahil olan hizmetler; gidiş-dönüş uçak bileti, hava alanı transferleri, şehir merkezinde otelde oda+kahvaltı dahil konaklama, panoramik Minsk şehir turu, Türkçe rehberlik, turistik gezi(ler), hediyelik alışveriş turu, grup için animasyon/gösteri dahil veya canlı müzik eşliğinde akşam yemeği organizasyonu, isteğe bağlı rehber eşliğinde akşam/gece eğlence turları.

Tur süresi: Talebe göre belirlenecek.

Tur Fiyatı – Sorunuz.

Rezervasyon Yap

Not: İstediğiniz tarihte rezervasyon imkanı!


Minsk Turları - Oyuncu Paketi

OYUNCU PAKETİ

Bu pakete dahil olan hizmetler; gidiş-dönüş uçak bileti, hava alanı transferleri, şehir merkezinde 4-5 yıldızlı otelde konaklama, Minsk şehir turu, Türkçe rehberlik, birden fazla casinoya giriş/kayıt işlemleri, öğlen ve akşam yemeği rezervasyonları, isteğe bağlı rehber eşliğinde akşam/gece eğlence turları.

Tur süresi: Talebe göre belirlenir.

Tur Fiyatı – Sorunuz.

Rezervasyon Yap

Not: İstediğiniz tarihte rezervasyon imkanı!


Minsk Turları - Gezgin Paketi

GEZGİN PAKETİ

Bu pakete dahil olan hizmetler; gidiş-dönüş uçak bileti, hava alanı transferleri, şehir merkezinde dairede konaklama, panoramik Minsk şehir turu, Türkçe rehberlik ve seçeceğiniz 3 farklı turistik geziden oluşmaktadır. Rezervasyon talebi gönderdiğinizde turistik gezi seçenekleri tarafınıza iletilecektir. Belarus’un tarihini rehberimiz eşliğinde keşfetme fırsatı bulacak, enfes mutfağından lezzetleri deneyeceksiniz.

Tur süresi: Talebe göre belirlenir.

Tur Fiyatı – Sorunuz.

Rezervasyon Yap

Not: İstediğiniz tarihte rezervasyon imkanı!