Minsk Gece Hayatı

Minsk Gece Hayatı
Minsk gece hayatında sıradan bir görüntü…

Minsk gece hayatı bir çok kişinin ilk defa görüpte vazgeçemeyeceği bir çekiciliğe sahiptir. Her gece sabahın ilk ışıklarına kadar 7’den 70’e herkes için eğlence imkanı bulunan Minsk’de sizin de çok eğleneceğinize eminiz!

Minsk gece hayatı akşam saatlerinde başlar. 20:00’dan sonra cafeler ve restoranlarda başlayan hareketlilik ile insanlar canlı müzik yapan mekanlar, barlar ve animasyon yapan restoranlara akın eder. Minsk aslında bir öğrenci şehri de diyebiliriz. Aslında şehirde bulunan onlarca üniversite gece hayatının daha renkli olmasına, daha hareketli geçmesine katkıda bulunur.

Minsk’de eğlenirken alkolü fazla kaçırmamak, kibar olmak, şık giyinmek, tarzınıza göre mekan seçmek ve biraz da yabancı dil bilmek size büyük artılar kazandıracaktır. Ulaşımda mutlaka taksiyi tercih etmenizi tavsiye ederiz. Spor ayakkabıdan uzak, iç mekanlarda rahat edebileceğiniz kıyafetleri giymelisiniz.

Mekanlarda çok daha rahat ve güvenli bir şekilde eğlenmek için masa ya da loca ayırtmanız önemlidir. Bu sayede hem güvenlik sizi takip eder, hem de daha ferah bir ortamda eğlenebilirsiniz.

Kafelerde, restoranlarda, diskolarda yerel halk ile tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaş olabilirsiniz. Bunun için girişken olup, nezaketi elden bırakmamak çok önemlidir. İnsanlar dost canlısı, sıcak kanlı ve eğlencelidir. Siz de böyle biriyseniz Minsk’de zamanınız çok iyi gececektir!

Mekan tavsiyelerimiz

Minsk büyük ve kalabalık bir şehir. O kadar çok mekan var ki, saymakla bitmez. Ama bizim misafirlerimiz için öncelikli olduğunu düşündüğümüz yerler şöyle;

Akşam vakit geçirmek için;

05 U Ratushi; Burası sakin bir akşam yemeği yiyebileceğiniz ve 21:00’den itibaren canlı müzik ile gece 01:00’e kadar açık bir mekan.
Gosti Restaurant: Burası da herkes tarafından çok beğenilen geniş ve eğlenceli bir restoran. 21:00 ile 01:00 arası canlı müzik ve showlar oluyor.
Saloon: Hilton’a çok yakın, texas dekoruna sahip, pub + canlı müzik ve eğlencelerin olduğu bir restoran.
Moulin Rouge: Geniş ve ferah bir salon, rahat oturma düzeni, dans pisti, animasyon programları olan, sabah 05:00’e kadar açık hoş bir eğlence merkezi.

Gece eğlenmek için;

Overtime: Burası Minsk’in en iyi diskolarından biridir. Genelde turistleri almıyorlar fakat rehberimiz ile rahatça girebilirsiniz. Hilton Hotel’in tam karşısında.

Dozari: Minsk’in gece hayatına yön veren, turistlerin ve yerli halkın çok ilgi gösterdiği sağlam mekanlardan biri. Yakuba Kolosa meydanına yakın, TSUM Alışveriş Merkezi’nin yanında.

Madison Royal Club: Gençlerin uğrak yerlerinden biri. Çok hareketli ve hafta sonu daha yoğun. Korona alışveriş merkezinin yanında.

Maxshow: Minsk’in en eski mekanlarından biri. Turistler ve turistlere ilgi gösteren yere halkın tercih ettiği yerlerin başında geliyor. Akademia Nauk bölgesinde. Merkezden taksi ile çok yakın.

Black House Club: Bu mekana özel hazırladığımız tanıtım sayfası için tıklayın. Şehir merkezinde, taksi ile çok yakın.

Rich Cat: Adından da anlaşıldığı gibi Minsk’de ki elit mekanlardan birisi. Resimleri buradan inceleyebilir, parti fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz. Belaya Veja Casino yakınında. Taksi ile ulaşım kolay.

Next Club: Crowne Plaza Hotel’in içinde bulunan disko, Minsk’de turistler için en ideal eğlence merkezlerinden biri. İşletmesi Türkler tarafından yapılmakta. Tam şehir merkezinde. Yürüyerek ulaşım kolay.

Minsk gece hayatı videolarımızı izlediniz mi? Videoları izlemek için buraya tıklayın.
Minsk gece hayatı yorumları için hazırladığımız sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın!