Günlük Kiralık Daire (Ref:314)

Şehir merkezinde, 2 oda, 1 salon, günlük 120$ dan başlayan fiyatlara.

Günlük Kiralık Daire (Ref:247)

Şehir merkezinde, 1 oda, 1 salon, günlük 75$ dan başlayan fiyatlara.

ODA SAYISINI SEÇİN

Minsk Günlük Kiralık EvlerMinsk günlük kiralık evler sayımız 50’den fazla oldu!

Anlaşmalı olduğumuz ev sahipleri ve emlakçılar ile Minsk’e gelen misafirlerimiz için günlük kiralık daire hizmeti vermekteyiz. Otellerden sıkılan, daha rahat bir ortamda konaklamak isteyenler için Minsk şehir merkezinde, full eşyalı, güvenli ve temiz dairelerimiz mevcuttur.

Dairede konaklamak ne kazandırır?
Günlük kiralık daireler otellere göre ekonomiktir. Çünkü otellerde kişi başı ücretlendirme yapılır, dairelerde ise kişi sayısı gözetilmez. Otellerde çamaşır yıkama, ütü ve yemek servisi için ekstra ödeme yapılır ama dairelerde bunların hepsi ücretsizdir. Otelde bir oda içinde zaman geçirirsiniz, evde tüm odalar size aittir.

İster 1 kişi ister 5 kişi olun, sizin için mutlaka uygun bir dairemiz var! 1 oda studio dairelerimiz tek kişi kalacaklar için, 2-3-4-5 oda dairelerimiz arkadaş grupları için, Minsk’e yakın mesafede villalarımız ise kalabalık gruplar için idealdir.

Tüm dairelerde sınırsız wi-fi internet, banyo malzemeleri, mutfak malzemeleri, ütü, tv, sıcak/soğuk su standart olarak mevcuttur. Uzun süreli konaklamalarda dairelerimiz haftada bir gün ücretsiz olarak temizlenir. Ekstra temizlik isterseniz günlük de temizlik yapılabilir, ücrete tabidir.

Dairelerde dikkat edilecek hususlar çok basittir. Gece 23:00’dan sonra gürültü yapmaz ve eşyalar zarar görmeyecek şekilde konaklarsanız hiç bir sorunla karşılaşmazsınız.

Tüm dairelerimiz şehir merkezinde bulunmaktadır. Evden çıktığınızda gideceğiniz kafe, bar, restoran, casino, sinema gibi etkinlik alanları yürüme mesafesinde olup, kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Market alışverişi yaparak evde yemek hazırlayabilir, uzun süre kalacaksanız çamaşırlarınızı bile yıkayıp ütüleyebilirsiniz.

Websitemizin hazırlanması henüz bitmediğinden dairelerimizin resimleri şuan eklenmekte olup, kısa bir süre içinde internet sitemizden dairelerin resimleri, haritada konumunu ve hatta videolarını görebileceksiniz. Şimdilik gelen rezervasyon taleplerine email veya WhatsApp üzerinden resimleri gönderebiliyoruz. Günlük kiralık daire rezervasyonu yapmak için lütfen Türkiye temsilcimize ulaşınız.