Minsk Havaalanı Transferi

Minsk Havaalanı Transferi

Minsk hava alanı transfer hizmetimiz için iletişim sayfasından bize ulaşarak mutlaka rezervasyon yaptırınız. Minsk havaalanından yapılan transfer istekleri yoğunluk nedeni ile gecikebilir, bu nedenle Minsk’e gelmeden önce havaalanı transferini ayarlamanız önemle rica olunur.

Özel araçlarımız ile Türk misafirlerimizin havaalanı-Minsk veya Minsk-havaalanı transferlerini güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlara havaalanı transfer hizmetimizden faydalanmak için lütfen Türkiye temsilcimiz ile görüşünüz.

Rezervasyon için neler gerekli?
Minsk uçak bileti

Sadece Minsk uçak biletinizin resmini bize mail ile veya WhatsApp üzerinden göndermeniz gerekir. Şöförümüz sizi çıkış kapısında elinde adınızın yazdığı tabela ile karşılar ve aracımıza kadar eşlik eder. Yolda Minsk hakkında çeşitli bilgiler verir ve sorularınız varsa bunları cevaplar. Kalacağınız otele, daireye veya önceden belirttiğiniz adrese kadar şöförümüz size eşlik eder.

Normal taksi, VIP taksi, Mercedes Vito, VW Transporter, gruplar için minibüs veya otobüs ve limuzin ile transfer yapmaktayız.