Minsk’de Gidilecek Diskolar

0
85

Minsk’de gidilecek diskolar her kişinin zevkine göre değişir tabi ki ama Türk misafirlerimiz için bizim de bazı tavsiyelerimiz var. Minsk’de ki diskolarda gerçekten eğlenmek istiyorsanız gideceğiniz mekan tercihini çok iyi yapmalısınız. Bazı mekanlarda sürekli gençler olurken, bazı mekanlarda orta yaş kişiler olur. Kimi diskolarda elektronik müzik çalar, kiminde popüler şarkılar veya DJ müzik yapar. Bazı günler özel partiler olur ve bu partilere katılmak için davetiyeniz olması gerekebilir ya da belirli bir konseptte giyinmeniz gerekebilir. Bu nedenle diskoya gitmeden önce TUT.BY internet sitesinden hangi tarihte hangi diskoda nasıl bir etkinlik varmış kontrol etmekte fayda var.

Şimdi sizler için bazı diskolar hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler rehberlerimiz tarafından hazırlanmış olup, Türk misafirlerimizin daha rahat eğlenmesi için tavsiyelerle desteklenmiştir.

Next Club
Burası turistler tarafından en çok tercih edilen mekanların başında gelir. Mekana giriş ücretlidir. Bilet alarak giriş yapılır. Crowne Plaza Hotel’in içinde 3. katta bulunan disko Minsk’in elit yerlerinden biridir. Fiyatlar ucuz değildir ama çok da pahalı sayılmaz. Loca kiralayabilir veya içeride serbest mekanlarda eğlenebilirsiniz. Hafta sonları daha kalabalık olur. Neredeyse her gece animasyon programları ve yarışmalar düzenlenir. Çok eğlenirsiniz! Buraya giderken sıradan kıyafetler yerine gece için uygun ve şık görünen kıyafetleri tercih etmenizi öneririz.

Dozari Club
Minsk’in en ünlü mekanlarından birisi olan bu mekanda giriş ücretli olup, kapıda dress code ve face control uygulanmaktadır. Spor ayakkabı ile buraya giremeyebilirsiniz. Next’de olduğu gibi burada da loca kiralayabilir veya içeride serbest olarak eğlenebilirsiniz. Fiyatlar normaldir. Mekan hafta sonu daha kalabalık olur ve özel partiler eğlencenin sınırlarını zorlar. Damsız girilmez gibi şeyler burada unutun. Girişte sorun yaşamazsınız ama dediğimiz gibi şık giyinmek sizi bir adım öne taşır!

Max Show Club
Burası Minsk’in en eski fakat hiç bir zaman eskimeyen mekanlarından biridir. Turistler tarafından çok tercih edilir. Diğer mekanlara göre müşteri kalitesi biraz orta halli olup, içeride striptiz showlar gibi animasyon programlarına rastlayabilirsiniz. Fiyat açısından uygun olduğundan, loca ve masada oturmanızı tavsiye ederiz. Müzik tarzı da güzel olan mekanda eğleneceğinize eminiz! İnsanlar ile kolayca tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz.

Moulin Rouge Restaurant
En çok sevdiğimiz yerlerden biridir burası. Gruplar için akşam yemeklerimizi burada düzenliyoruz. Akşam saatlerinde başlayan program sabaha kadar sürüyor. Rus revüsü gibi eğlenceli animasyon programları ve yarışmalar düzenleniyor. Türkiye’de düğün salonu tarzında bir oturma düzeni var ama bu sizi endişelendirmesin. Çünkü içeride orta yaş hakim ve herkes istediği zaman piste çıkarak dans ediyor. Pist hiç boş kalmıyor desek yeridir. Moulin Rouge Restaurant öncelikli tavsiyelerimizden biridir.

Diğer mekanlar hakkında zaman buldukça eklemeleri yapacağız. Sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı yazın